Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

Tvorba

Výjimečnost postelí Le Chomat je dosažena citlivým spojením tradice ruční výroby a designu.

DESIGN

Naši zruční mistři vyrábějí každou postel na zakázku. Dodržují přitom osvědčené tradiční postupy ruční výroby a precizní provedení s důrazem na každý detail. Přísná kontrola při výběru použitých materiálů a při truhlářských i čalounických pracích je pro Vás zárukou té nejvyšší kvality.

Více o designu

SPOLUTVORBA

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými  detaily… Odvažte se odlišit, odvažte se být jedinečný… Zažijte neopakovatelné potěšení při výběru každého detailu své budoucí postele. Staňte se součástí výjimečného procesu,  při kterém máte jedinečnou příležitost zvěčnit svou osobitost v osobním odkazu…

Více o spolutvorbě

VÝROBA

Každá postel Le Chomat je vyrobena na zakázku a ručně. Při její výrobě vycházíme vstříc individuálním požadavkům budoucích majitelů na rozměry, tuhost matrace, či typ použitých čalounických materiálů. Současně respektujeme specifičnost každého z partnerů a jejich rozdílnost v hmotnosti a v nárocích na pocit pohodlí.

Více o výrobě

 

SPOJENÍ S PŘÍRODOU

Při výrobě postelí Le Chomat používáme pouze přírodní materiály nejvyšší kvality. Použité materiály jsou z obnovitelných přírodních zdrojů, výrobní postupy a techniky jsou šetrné k životnímu prostředí.

Více o spojení s přírodou


intro logo