-Tvorba -

Výjimečnost spojuje tradici ruční výroby a designu

Výjimečnost postelí Le Chomat je dosažena citlivým spojením tradice ruční výroby a designu.

-Výroba postelí -

Naši zruční řemeslníci pro vás vyrábí umělecká díla

Tahy rukou hoblující dřevo z vysokohorského smrku na rám budoucí postele. Jiné ruce, které vyrábí matraci z ryze přírodních materiálů. A um čalouníka, jemuž pod rukama vzniká čelo designové postele. Luxus není u nás jen slovo. Naše výroba postelí na míru je provázena rodinnou tradicí, úctou k ruční práci a generacemi předávané moudrosti.

Postele na míru od Le Chomat jsou skutečnými klenoty. Za každou z nich jsou desítky hodin poctivé ruční práce. Každá z nich je jako obláček krásy, pohodlí a klidu v dnešní uspěchané době.

Pod pojmem „designová postel“ navíc vnímáme postel jen skutečně originálního designu. Modely našich postelí si navrhujeme sami a umožňujeme klientům, aby si vybraný model uzpůsobili svému vkusu. Společně s klienty vybíráme látku a její barvu, nožičky postele i luxusní materiály pro výrobu matrace. Z mysli nás a klienta pak pod rukama našich šikovných řemeslníků vzniká skutečně unikátní postel, na celém světě nebude druhá taková. Vyrábíme postele na míru, co vzešly z přání těch, kteří na nich budou každý večer usínat. To je pro nás to podstatné.

Chceme, aby pro každého našeho klienta byla designová postel Le Chomat ujištěním, že na jeho spánku záleží a že má doma překrásný kus nábytku se skutečnou hodnotou.

Zobrazit
Le Chomat

Design

Naši zruční mistři vyrábějí každou postel na míru

Zobrazit
Le Chomat

Spolutvorba

Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a detaily…

Zobrazit
Le Chomat

Ruční výroba

Každá luxusní postel je vyrobena na zakázku a ručně

Zobrazit
Le Chomat

Spojení s přírodou

Používáme pouze přírodní materiály nejvyšší kvality