-kolekce modern -

V Le Chomat Modern se snoubí nevšední luxus s pohodlím

Rozšiřuje již pestrou nabídku našich postelí. Vznikla kombinací tradiční ruční výroby, nejkvalitnějších materiálů, precizního provedení a naplnění požadavků na funkčnost a moderní design.

Bohéme

Tato exkluzívní postel zaujme svými uhlazenými liniemi a důkladným vypracováním ručně prošívaných čtverců s hluboce propracovanými detaily.

Double

V posteli Double je rozvinuta myšlenka symetricky ručně vyskládaných horizontálních obdélníků, které jsou uloženy do dvou sloupců.

Triple

Podobně jako u postele Double je i u postele Triple základem myšlenka symetricky ručně vyskládaných horizontálních obdélníků, které jsou uložené do třech sloupců.

Metropolitan

Upoutá svou noblesou a ručním skládáním jednotlivě čalouněných, stejně širokých svislých pruhů, které se pravidelně opakují v celé šířce čela.

Privilege

Pocit jemnosti, čistoty a exkluzivity jsme dosáhli u postele Privilege ručním skládáním jednotlivě čalouněných, odlišně širokých svislých pruhů.

Mirage

Je výsledkem dokonalého čalounického provedení symetricky ručně vyskládaných, jednotlivě čalouněných, stejně širokých horizontálních pruhů.

Panel

Typickým rysem postele Panel je dominantní trojčelo. Celkový dojem je umocněn dokonalým čalounickým provedením a vysokou kvalitou použitých materiálů.

Eternity

Postel Eternity vznikla kombinací minimalistického designu, elegance a luxusu.