Kolekce boxspringových postelí

Silver, Gold a Platinum představují tři ucelené modely kontinentálních boxspringových postelí (obecně nazývanými “americké postele”) kolekce Le Chomat, které se od sebe liší druhem, množstvím a vzájemným poměrem použitých přírodních materiálů.

MODEL SILVER

Model Silver z kolekce Le Chomat vyniká nejnižším profilem, je středně měkký a pružnější. I přesto, že je boxspringová postel SILVER vstupním základním modelem kolekce Le Chomat, je příjemně pohodlná, pružná a tvarově stálá s výškou boxspringu 23 cm.

Více o modelu Silver

MODEL GOLD

Model Gold má ve srovnání s modelem Silver vyšší profil, ještě měkčí a pružnější vrchní matraci a bohatší zastoupení jednotlivých přírodních materiálů ve všech částech postele. Výška boxspringu u této postele je 25 cm.

Více o modelu Gold

MODEL PLATINUM

Model Platinum je nejluxusnějším modelem kolekce Le Chomat. Je to masivní kontinentální americká postel s nejvyšším profilem, mimořádnou pružností, dokonalým pohodlím pro lidské tělo a námi vyvinutou, jedinečnou kombinací pružinového fyziosystému a exkluzivních přírodních materiálů. Výška boxspringu u této postele je 28 cm.

Více o modeli Platinum

 Jako projev naší důvěry v trvanlivost spojení kvalitních materiálů a poctivé ruční práce vám nabízíme celoživotní záruku na všechny postelové rámy.

 

Všechny boxspringové americké postele Le Chomat jsou v kontinentálním stylu. To znamená, že nosná spodní část postele je tvořena silnými pružinami, vloženými do masivního rámu, střední část je tvořena rozdílně vysokou oboustrannou pružinovou matrací a vrchní část vrchní matrací, která ještě více umocňuje pocit maximálního pohodlí během spánku.

 


intro logo