-kolekce classic -

Kontinentální postele
Le Chomat jako náš klenot

Kontinentální postele Le Chomat jsou rodinným klenotem, který je zhmotněním spojení rodinné tradice poctivého ručního řemesla s dlouholetými zkušenostmi těch nejlepších odborníků

-SLOŽENÍ KOLEKCÍ CLASSIC -

Pro ucelené modely
kontinentálních postelí

Le Chomat
složení
Residence

Učaruje na první pohled. Je oázou, v níž se snoubí nevšední pohodlí s luxusem.

Le Chomat
složení
Silver

Překvapí svou výjimečnou pohodlností, pružností a tvarovou stabilitou.

Le Chomat
složení
Gold

Naplní očekávání i těch nejnáročnějších. Je výsledkem skutečné řemeslné zručnosti.

Le Chomat
složení
Platinum

Povyšuje spánek na umění. Je vytvořen pro ty, kteří chtějí to nejlepší z nejlepšího.

Création

Dominantou postele Création je moderní minimalistické čelo obdélníkového tvaru se čtyřmi řadami ručně prošívaných polstrovaných panelů.

Miracle

Postel Miracle zaujme svými uhlazenými liniemi a důkladným vypracováním ručně prošívaných čtverců s hluboce propracovanými detaily.

Signature

Postel Signature na první pohled zaujme svou nadčasovostí a výjimečným dvojčelem. Vznikla spojením moderního designu a elegance.

Arche

Ladně zakřivené čelo s bohatým zdobením ručně obalovanými knoflíky, krásné vypracované bočnice a klasický design decentních zaoblení je typickým znakem této postele.

L’Homme

Předurčena k tomu, aby se stala unikátním solitérem Vaší ložnice. Tato exkluzivní vysoká postel nejlépe vynikne ve velkém prostoru.

La Femme

Postel La Femme se stane klenotem vaší ložnice. La Femme charakterizuje opulentní, směrem vzhůru vkusně zakřivené dvojčelo postele s nenapodobitelně tvarovanými bočnicemi, které ho obklopují.

Innocence

Innocence je vysoko exkluzivní postel, stylově čistá a jemná, vytvořena v nadčasovém designu. Naplní očekávání i nejnáročnějšího klienta.

Noir Elegance

Noir Elegance je majestátní, dominantní, mimořádně elegantní postel z kolekce Le Chomat Classic.

KOLEKCE CLASSIC

Vytvořili jsme pro Vás stylově bohatou škálu

Vytvořili jsme pro Vás stylově bohatou škálu jedinečných, neopakovatelných uměleckých děl, podtrhujících individualitu a vkus budoucího majitele. Věříme, že kolekce kontinentálních postelí Le Chomat uspokojí i ty nejnáročnější z Vás.

Kontinentální postele L’Homme, La Femme, Noir Elegance, Arche, Signature, Innocence, Miracle a Création se vyznačují nádhernými celočalouněnými čely, které nejenže zvýrazňují jedinečnost a krásu každé postele, nýbrž zároveň neformálně umocňují vzhledem postele i samotný prostor, do něhož je umístěna.

Při jejich tvorbě jsme pečlivě zvažovali každý detail s úmyslem vytvořit přepychová čela od klasických po moderní, od minimalistických s čistými liniemi, přes bohatě zdobená s hluboce vsazenými knoflíky a ručně skládanými dekorativními prvky až po dominantní, vkusně tvarovaná.