Postel BOHÉME

Postel Bohéme se stane unikátním solitérem vaší ložnice. Tato exkluzívní postel zaujme svými uhlazenými liniemi a důkladným vypracováním ručně prošívaných čtverců s hluboce propracovanými detaily.

V závislosti od výšky zvoleného čela jsou čtverce symetricky umístěny do tří, čtyř nebo pěti řad.
U tohoto modelu je vhodné použít 3 cm nožičky, pro čalounění je možné použít mimo širokého spektra krásných designových látek bohaté barevné škály i více než 500 italských kůží nejvyšší kvality.

ROZMĚRY A ČELA POSTELE

Šířka postele: 160 cm, 180 cm a 200 cm
Šířka čela: 196 cm a 216 cm
Výška čela: 130 cm, 155 cm a 180 cm

VYBERTE SI KOLEKCI

Kolekce Le Chomat Modern navazuje na základní kolekci Le Chomat a rozšiřuje již pestrou nabídku našich postelí. Vznikla kombinací tradiční ruční výroby, nejkvalitnějších materiálů, precizního provedení a naplnění požadavků na funkčnost a moderní design.

 

 

MODEL 1
Rámová postel s matrací zapouštěnou do rámu

Horní plocha masívního rámu celočalouněné postele v šířce 8 cm je přiznána po celém viditelném obvodu postele. Matrace je částečně do rámu zapuštěna a položena na pevný rošt, který je obalený v látce.

Více o tomto modelu

MODEL 2
Rámová postel s matrací bez zapuštění do rámu

Horní plocha masívního rámu celočalouněné postele je po celém obvodu postele překryta matrací, která v tomto případě není do rámu zapuštěna ale naopak, svými rozměry kopíruje rozměry rámu a tím navozuje dojem, že se jedná o kontinentální typ postele.

Více o tomto modelu

 

 

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION je výjimečně pohodlná, vzdušná, pružná a tvarově stálá i při dlouhodobém užívání a zcela naplňuje nejvyšší očekávání spojené s představou o čistém luxusu
a potěšení z kvalitního a hlubokého spánku.

Více o matraci Connection

Matrace Le Chomat Modern –           VARIANT

Top (neboli svrchní matrace) Le Chomat Modern VARIANT, podobně jako u matrace Le Chomat Modern Connection, je vytvořený pro dosažení nejvyššího pohodlí a naplnění individuálních očekávání.

Více o matraci Variant

 

 

DALŠÍ POSTLE Z KOLEKCE MODERN

Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství


intro logo