Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

Matrace Modern CONNECTION

Matrace CONNECTION a VARIANT jsou součástí kolekce Le Chomat Modern. Vzájemně se liší druhem, provedením zpracování, použitím materiálů a výslednou tvrdostí . Jsou vytvořené v různých rozměrech tak, aby mohli být zapuštěné do rámu postele nebo volně položené na vrchní plochu rámu postele.
Jsou přizpůsobené k tomu, aby byly položené na boxspringový základ postele nebo rošt. V případě, že matrace není zapuštěna do rámu, je vrchní plocha roštu postele vybavena protiskluzovou látkou, čímž je zabráněno jakémukoliv pohybu matrace do stran.

Jednotlivé matrace je možné kombinovat s postelemi kolekce Le Chomat Modern nebo Le Chomat, případně je zakoupit samostatně i v atypických rozměrech.

Matrace Le Chomat Connection - řez

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION je výjimečně pohodlná, vzdušná, pružná a tvarově stálá i při dlouhodobém užívání a zcela naplňuje nejvyšší očekávání spojené s představou o čistém luxusu a potěšení z kvalitního a hlubokého spánku. Je neobyčejně pohodlná a z matrací Le Chomat Modern i nejměkčí, což je dosaženo ručním několikanásobným vrstvením pečlivě vybraných materiálů.

Jádro matrace je tvořeno sedmizónovým fyziosystémem sestávajícím z 1000 jednotlivě obalovaných pružin. Je po obou stranách rovnoměrně obalené ručně vyskládanými vrstvami koňských žíní, pěny s ricínovým olejem a Aloe vera a organické bavlny.

Ideální plošné rozložení hmotnosti lidského těla v souladu s jeho fyziologickou stavbou jsme docílili důmyslnou kombinací vrstvení a vhodně zvolenými materiály s ohledem na jejich specifické vlastnosti. Pro dosažení nejvyššího pohodlí je navíc na vrchní plochu matrace zapracována ještě jedna vrstva pěny s ricínovým olejem a Aloe vera.

Matrace Le Chomat Modern – VARIANT

Top (neboli svrchní matrace) Le Chomat Modern VARIANT, podobně jako u matrace Le Chomat Modern Connection, je vytvořený pro dosažení nejvyššího pohodlí a naplnění individuálních očekávání.

Více o matraci Modern – VARIANT

Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství


intro logo