Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

Luxusní postel L’Homme

Postel L'Homme je předurčena k tomu, aby se stala unikátním solitérem Vaší ložnice. Tato exkluzivní vysoká postel nejlépe vynikne ve velkém prostoru.

Postel L’Homme je předurčena k tomu, aby se stala unikátním solitérem vaší ložnice. Její dominance a majestátnost, vycházející z mužské podstaty, je podmíněna efektním zakřivením a ozdobnými knoflíky na bohatě zdobeném čele s výrazně tvarovanými bočnicemi. Tato luxusní postel nejlépe vynikne ve velkém prostoru.

ROZMĚRY ČELA POSTELE

Šířka postele:  160 cm 180 cm 200 cm
Šířka čela:  176 cm 196 cm 216 cm
Výška čela: 160 cm

VYBERTE SI KOLEKCI

Silver, Gold a Platinum představují tři ucelené modely kontinentálních postelí kolekce Le Chomat, které se od sebe liší druhem, množstvím a vzájemným poměrem použitých přírodních materiálů.

MODEL SILVER

Model Silver z kolekce Le Chomat vyniká nejnižším profilem, je středně měkký a pružnější. I přesto, že je postel SILVER vstupním základním modelem kolekce Le Chomat, je příjemně pohodlná, pružná a tvarově stálá.

Více o modelu Silver

 

MODEL GOLD

Model Gold je středním modelem postelí Le Chomat. Má ve srovnání s modelem Silver vyšší profil, ještě měkčí a pružnější vrchní matraci a bohatší zastoupení jednotlivých přírodních materiálů ve všech částech postele.

Více o modelu Gold

 

MODEL PLATINUM

Model Platinum je masivní kontinentální postel s nejvyšším profilem, mimořádnou pružností, dokonalým pohodlím pro lidské tělo a námi vyvinutou, jedinečnou kombinací pružinového fyziosystému a exkluzivních přírodních materiálů.

Více o modelu Platinum

 

LUXUSNÍ POSTELE LE CHOMAT

 

Postele Le Chomat se vyznačují nádhernými celočalouněnými čely, které nejenže zvýrazňují jedinečnost a krásu každé postele, nýbrž zároveň neformálně umocňují vzhledem postele i samotný prostor, do něhož je umístěna.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství

Předchozí

intro logo