28. 12. 2021

Postel na míru není zbytečný luxus, ale investice do vašeho zdraví

Spánek je pro naše tělo nesmírně důležitý. V jeho průběhu dochází k významné regeneraci. Kvalitní spánek se také podílí na lepší koncentraci a efektivitě. Aby ale náš spánek mohl být opravdu kvalitní, je třeba věnovat velkou pozornost tomu, kde (a především na čem) spíme.

Proč se pořízení postele na míru vyplatí

V posteli trávíme téměř třetinu svého života. Proto je nesmírně důležité pořízení kvalitní postele, ve které budeme moct každý den načerpat potřebné síly. Skvělou volbou je přitom postel na míru, která je ale stále pro mnoho lidí spojena se zbytečným luxusem. Pokud si ovšem vstupní investici přepočítáte na užitek, zjistíte, že se taková koupě opravdu vyplatí.

Koupí kvalitní postele totiž investujete především do svého zdraví a pohody. Pokud se každý den dobře vyspíte, významně to ovlivní celý váš život. Budete usměvaví, produktivnější a přispějete ke svému zdravějšímu já.

Vyzkoušejte luxusní postel značky Le Chomat

Jednou z možností pro ty nejnáročnější klienty jsou luxusní postele na zakázku Le Chomat. Jedná se o naši prémiovou značku, která si zakládá na tradici řemeslné zručnosti. Každá postel proto vzniká pod rukama zkušených mistrů. Právě ti zajišťují to, že jednotlivé postele přesně odpovídají individuálním požadavkům zákazníků.

Luxusní postel na zakázku je skvělou investicí.

Výroba postelí na míru

Při výrobě proto zohledňujeme například hmotnost obou partnerů, jejich rozdílnost a subjektivní nároky na pocit pohodlí. Jednotlivé postele jsou zároveň vyrobeny tak, aby každá jejich část byla stejně vysoká, i když se oba partneři rozhodnou pro jinou tuhost. Samozřejmostí je přísná kontrola veškerých kroků při truhlářských i čalounických pracích.

Přírodní materiály v hlavní roli

Postele Le Chomat jsou vyrobeny výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů z celého světa. Zkušení mistři proto do výroby zapojují například nejušlechtilejší bavlnu, kašmír, kokosové vlákno nebo třeba masivní vysokohorské smrkové dřevo.

Obnovitelné zdroje a šetrné postupy

Použité materiály pochází z obnovitelných zdrojů a zvolené výrobní postupy jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Jelikož jsou tyto materiály certifikované a zdravotně nezávadné, jsou vhodné kromě jiného i pro kojence.

Kolekce postelí Classic

Postele Le Chomat jsou rozděleny celkem do tří kolekcí. Kolekce modelů Classic v sobě skrývá kontinentální postele, pro které jsou charakteristická nádherná celočalouněná čela. Právě ta dokáží skvěle zvýraznit jedinečnost a krásu každé postele, která se stane dominantou i té nejluxusnější ložnice.

Vybrat si můžete z postelí L’Homme, La Femme, Noir Elegance, Arche, Signature, Innocence, Miracle a Création. Pro každou z nich je přitom charakteristický originální design. Zvolit si můžete postel s přepychovým klasickým nebo moderním čelem. V nabídce najdete bohatě zdobená čela s hluboce vsazenými knoflíky, ale i vkusně tvarované modely s hladkým minimalistickým designem.

Jemné linie luxusní postele La Femme si získají každou romantickou duši.

Postel Création se pyšní moderním minimalistickým čelem obdélníkového tvaru, na kterém navíc najdete čtyři řady ručně prošívaných polstrovaných panelů. Postel Miracle vás zaujme hluboce propracovanými detaily a uhlazenými luxusními liniemi.

Rozhodnout se můžete také pro postel Signature, která vyniká svým výjimečným dvojčelem a spojuje v sobě moderní a elegantní design. Zmínit musíme také postel Arche, která se může pochlubit ladně zakřiveným čelem s bohatým zdobením a ručně obalovanými knoflíky.

Postel L’Homme perfektně vynikne ve velkém prostoru, kde se může stát výraznou dominantou celé místnosti. Nebo se rozhodněte pro model La Femme, který má zakřivené dvojčelo a ikonické bočnice. Pro ty nejnáročnější zákazníky je poté určena postel Innocence v nadčasovém designu nebo majestátní postel Noir Elegance.

Kolekce postelí Modern

Jak napovídá samotný název kolekce, v těchto postelích se snoubí funkčnost a moderní design. Nevšední luxus tak jde bok po boku s pohodlím a vytváří širokou nabídku zajímavých postelí.

V nabídce na vás čeká například postel Bohéme, která na první pohled zaujme svými uhlazenými liniemi a ručně prošívanými čtverci s hluboce propracovanými detaily. Zajímavá je také postel Double nebo Triple, která kombinuje symetricky ručně vyskládané horizontální obdélníky, a to buď ve dvou nebo ve třech sloupcích.

U postele Privilege se dočkáte pocitů jemnosti, exkluzivity a čistoty. Na první pohled vás přitom upoutá svými odlišně širokými svislými pruhy. V případě postele Mirage se můžete také těšit na pruhy, které jsou ale na rozdíl od předchozích modelů umístěny horizontálně.

Pokud hledáte opravdu minimalistický kus nábytku, možná si vaše srdce získá postel Panel s dominantním trojčelem. A za zmínku stojí i postel Eternity, která rovněž kombinuje minimalistický design, luxus a eleganci.

Postel Mirage pro milovníky okázalého luxusu.

Kolekce postelí Hotel

Hledáte postel, která se stane ikonou vašeho hotelu? Chcete, aby se k vám hosté díky kvalitnímu spánku opakovaně vraceli? Pak je právě pro vás určena postel Hotel Création, jejíž design lze variabilně upravit dle vašich požadavků.

Její designové zpracování umocňuje kombinace čtyř rozdílných barevných odstínů čalounických materiálů. Vše je navíc zvýrazněné jemným efektem decentního odlesku luxusních čalounických látek.

Luxusní hotelová postel Création.

Jak vidíte, v nabídce Le Chomat se skrývá spousta zajímavých designových postelí na zakázku, které rozhodně stojí za pozornost každého milovníka luxusu. Pokud se proto rozhodnete investovat do svého pohodlí a zdraví, jistě si z naší nabídky vyberete kousek s kvalitní matrací, na které se vám i vaší drahé polovičce bude sladce usínat.