Ruční výroba postelí na zakázku

Zruční řemeslníci pod vedením a pečlivým dohledem nejzkušenějších mistrů vytvářejí umělecká díla, která jsou neopakovatelná, žádoucí a trvanlivá.

Každá postel Le Chomat je vyrobena pouze na zakázku a vždy ručně.

 

Při její výrobě vycházíme vstříc individuálním požadavkům budoucích majitelů na rozměry, tuhost matrace, či typ použitých čalounických materiálů. Současně respektujeme specifičnost každého z partnerů a jejich rozdílnost v hmotnosti a v nárocích na pocit pohodlí. Naše postele jsou vyrobeny tak, aby partnerská matrace byla stejně vysoká i v případě, že se každý z partnerů rozhodne pro odlišnou tvrdost matrace.

Při výrobě masivního postelového rámu, matrací, štepování nebo koncových dekoračních úpravách jsou dodržovány osvědčené tradiční postupy ruční výroby a precizní provedení s důrazem na každý detail.

 

 Úzká spolupráce všech zúčastněných, s využitím jejich neustále se zdokonalujících jedinečných dovedností, vrcholí v samotném díle nejvyšší kvality. Přísná kontrola při výběru použitých materiálů a při truhlářských a čalounických pracích je pro Vás zárukou té nejvyšší kvality výroby postelí na zakázku.

Jako projev naší důvěry v trvanlivost spojení kvalitních materiálů a poctivé ruční práce při výrobě postelí Vám nabízíme celoživotní záruku na všechny postelové rámy.

 

Pustit video Le Chomat – S odkazem

DESIGN

Výjimečnosti postelí Le Chomat je dosaženo citlivým spojením tradice ruční výroby a designu.

Více o designu

 

SPOLUTVORBA

Chcete-li darovat něco opravdu jedinečného, vyberte detail nebo barvu, která Vás potěší a zachyťte nesmrtelný okamžik lásky.

Více o spolutvorbě

 

SPOJENÍ S PŘÍRODOU

Zůstáváme věrni odkazu předchozích generací a současně se snažíme o jeho pokračování předáváním pokory a lásky k přírodě.

Více o spojení s přírodou

 


intro logo