Spojení s přírodou

Rádi bychom do Vašich domovů vnesli kousek přírody, do Vašeho spánku pocit spokojenosti a pohodlí a do Vašich srdcí touhu uchovat tento svět i našim dětem.

Naše postel je vyrobena z nejkvalitnějších přírodních materiálů z celého světa, pečlivě pro Vás vybíraných týmem zkušených znalců.

 

Používáme zásadně nejkvalitnější přírodní materiály – nejušlechtilejší bavlnu a vlnu alpaku, kašmír, kokosové vlákno, masivní vysokohorské smrkové dřevo a pravý, hypoalergenní koňský vlas. Použité materiály jsou z obnovitelných přírodních zdrojů, výrobní postupy a techniky jsou šetrné k životnímu prostředí. Používáme zásadně nejkvalitnější přírodní materiály – nejušlechtilejší bavlnu a vlnu alpaku, kašmír, kokosové vlákno, masivní vysokohorské smrkové dřevo a pravý, hypoalergenní koňský vlas. Použité materiály jsou z obnovitelných přírodních zdrojů, výrobní postupy a techniky jsou šetrné k životnímu prostředí. Všechny použité materiály jsou certifikované, zdravotně nezávadné a vhodné i pro novorozence.

Zůstáváme věrni odkazu předchozích generací a současně se snažíme o jeho pokračování předáváním pokory a lásky k přírodě.

DESIGN

Výjimečnosti postelí Le Chomat je dosaženo citlivým spojením tradice ruční výroby a designu.

Více o designu

 

SPOLUTVORBA

Chcete-li darovat něco opravdu jedinečného, vyberte detail nebo barvu, která Vás potěší a zachyťte nesmrtelný okamžik lásky.

Více o spolutvorbě

 

VÝROBA

Zruční řemeslníci pod vedením nejzkušenějších mistrů vytvářejí umělecká díla, která jsou neopakovatelná, žádoucí a trvanlivá.

Více o výrobě

 


intro logo