Kontinentální postele Le Chomat

Kontinentální postele Le Chomat jsou rodinným klenotem, který je zhmotněním spojení rodinné tradice poctivého ručního řemesla s dlouholetými zkušenostmi těch nejlepších odborníků z oblasti výroby přírodních matrací
a čalouněných postelí.

L’HOMME

Postel L’Homme je předurčena k tomu, aby se stala unikátním solitérem vaší ložnice. Její dominance a majestátnost, vycházející z mužské podstaty, je podmíněna efektním zakřivením a ozdobnými knoflíky na bohatě zdobeném čele s výrazně tvarovanými bočnicemi. Tato exkluzivní postel nejlépe vynikne ve velkém prostoru.

Více o posteli L’Homme

LA FEMME

Postel La Femme se stane klenotem vaší ložnice. La Femme charakterizuje opulentní, směrem vzhůru vkusně zakřivené dvojčelo postele s nenapodobitelně tvarovanými bočnicemi, které ho obklopují. Inspirací pro vytvoření čela postele je provokativní a zároveň elegantní silueta ženského těla. Celkový dojem z této nádherné postele násobí kvalitní vypracování se zaměřením na každý detail.

Více o posteli La Femme

ARCHE

V posteli Arche se jemně propojují prvky klasického designu a precizního čalounického umění. Ladně zakřivené čelo s bohatým zdobením ručně obalovaných knoflíků, krásně vypracované bočnice a klasický design decentních křivek i zaoblení patří k typickým znakům této postele.

Více o posteli Arche

SIGNATURE

Postel Signature na první pohled zaujme svou nadčasovostí a výjimečným dvojčelem. Vznikla spojením moderního designu a elegance. Je výsledkem dokonalého čalounického provedení a citlivě zvoleného nápadu. Celková elegance postele může být ještě umocněna vkusně vyšitým osobním odkazem na jedné nebo na obou polovinách čela postele.

Více o posteli Signature

MIRACLE

Postel Miracle zaujme svými uhlazenými liniemi a důkladným vypracováním ručně prošívaných čtverců s hluboce propracovanými detaily, které jsou symetricky umístěny do čtyř řad. Přirozenou plasticitu čela při doplňkovém osvětlení originálně zvýrazňuje nenapodobitelná hra stínů.

Více o posteli Miracle

CRÉATION

Dominantou postele Création je moderní minimalistické čelo obdélníkového tvaru se čtyřmi řadami ručně prošívaných polstrovaných panelů. Ryze geometrické pojetí designu tohoto čela je ještě podtrženo pravidelným opakováním menších obdélníků v jednotlivých řadách. Vysoká kvalita použitých luxusních materiálů a jejich dokonalé zpracování zintenzivňuje celkový dojem z této nádherné postele.

Více o posteli Creátion

Vytvořili jsme pro Vás stylově bohatou škálu jedinečných, neopakovatelných uměleckých děl, podtrhujících individualitu a vkus budoucího majitele. Věříme, že kolekce kontinentálních postelí Le Chomat uspokojí i ty nejnáročnější z Vás.

 

Kontinentální postele L’Homme, La Femme, Noir Elegance, Arche, Signature, Innocence, Miracle a Création se vyznačují nádhernými celočalouněnými čely, které nejenže zvýrazňují jedinečnost a krásu každé postele, nýbrž zároveň neformálně umocňují vzhledem postele i samotný prostor, do něhož je umístěna. Při jejich tvorbě jsme pečlivě zvažovali každý detail s úmyslem vytvořit přepychová čela od klasických po moderní, od minimalistických s čistými liniemi, přes bohatě zdobená s hluboce vsazenými knoflíky a ručně skládanými dekorativními prvky až po dominantní, vkusně tvarovaná.

 

 


intro logo