Postele Modern

Kolekce Le Chomat Modern navazuje na základní kolekci Le Chomat a rozšiřuje již pestrou nabídku našich postelí. Vznikla kombinací tradiční ruční výroby, nejkvalitnějších materiálů, precizního provedení a naplnění požadavků na funkčnost a moderní design.

BOHÉME

Postel Bohéme se stane unikátním solitérem vaší ložnice. Tato exkluzívní postel zaujme svými uhlazenými liniemi a důkladným vypracováním ručně prošívaných čtverců s hluboce propracovanými detaily.

Více o posteli Bohéme

DOUBLE

V posteli Double je rozvinuta myšlenka symetricky ručně vyskládaných horizontálních obdélníků, které jsou uloženy do dvou sloupců. Jednotlivé obdélníky jsou vložené do očalouněného rámu čela, což podmiňuje pocit dokonalosti
i při pohledu zboku.

Více o posteli Double

TRIPLE

Podobně jako u postele Double je i u postele Triple základem myšlenka symetricky ručně vyskládaných horizontálních obdélníků, které jsou uložené do třech sloupců.

Více o posteli Triple

METROPOLITAN

Postel Metropolitan je dominantní a zároveň mimořádně elegantní postel. Upoutá svou noblesou a ručním skládáním jednotlivě čalouněných, stejně širokých svislých pruhů, které se pravidelně opakují v celé šířce čela.

Více o posteli Metropolitan

PRIVILEGE

Pocit jemnosti, čistoty a exkluzivity jsme dosáhli u postele Privilege ručním skládáním jednotlivě čalouněných, odlišně širokých svislých pruhů, které se v paternu po třech pravidelně opakují v celé šířce čela

Více o posteli Privilege

MIRAGE

Postel Mirage na první pohled zaujme svou nadčasovostí. Je výsledkem dokonalého čalounického provedení symetricky ručně vyskládaných, jednotlivě čalouněných, stejně širokých horizontálních pruhů.

Více o posteli Mirage

PANEL

Typickým rysem postele Panel je dominantní trojčelo. Celkový dojem je umocněn dokonalým čalounickým provedením a vysokou kvalitou použitých materiálů.

Více o posteli Panel

V matracích Le Chomat Modern se snoubí nevšední luxus s pohodlím, při současném zachování ideální pružnosti matrace a dostatečné podpory těla.


intro logo