Postel MIRAGE

Postel Mirage na první pohled zaujme svou nadčasovostí. Je výsledkem dokonalého čalounického provedení symetricky ručně vyskládaných, jednotlivě čalouněných, stejně širokých horizontálních pruhů. Základem pro výjimečný design je vysoká kvalita použitých materiálů a jejich dokonalé zpracování.

Čelo postele je možné vytvořit ve třech výškách – 180 cm, 155 cm a 130 cm.
Konečný dojem je umocněn kombinací postele a elegantních, 13 cm vysokých, kovových nožiček v matné stříbrné barvě. U tohoto modelu je možné použít i 3 cm nožičky a postel položit téměř na podlahu.

ROZMĚRY A ČELA POSTELE

Šířka postele: 160 cm, 180 cm a 200 cm
Šířka čela: 196 cm a 216 cm
Výška čela: 130 cm, 155 cm a 180 cm

VYBERTE SI KOLEKCI

Kolekce Le Chomat Modern navazuje na základní kolekci Le Chomat a rozšiřuje již pestrou nabídku našich postelí. Vznikla kombinací tradiční ruční výroby, nejkvalitnějších materiálů, precizního provedení a naplnění požadavků na funkčnost a moderní design.

 

 

MODEL 1
Rámová postel s matrací zapouštěnou do rámu

Horní plocha masívního rámu celočalouněné postele v šířce 8 cm je přiznána po celém viditelném obvodu postele. Matrace je částečně do rámu zapuštěna a položena na pevný rošt, který je obalený v látce.

Více o tomto modelu

MODEL 2
Rámová postel s matrací bez zapuštění do rámu

Horní plocha masívního rámu celočalouněné postele je po celém obvodu postele překryta matrací, která v tomto případě není do rámu zapuštěna ale naopak, svými rozměry kopíruje rozměry rámu a tím navozuje dojem, že se jedná o kontinentální typ postele.

Více o tomto modelu

 

 

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION je výjimečně pohodlná, vzdušná, pružná a tvarově stálá i při dlouhodobém užívání a zcela naplňuje nejvyšší očekávání spojené s představou o čistém luxusu
a potěšení z kvalitního a hlubokého spánku.

Více o matraci Connection

Matrace Le Chomat Modern –      VARIANT

Top (neboli svrchní matrace) Le Chomat Modern VARIANT, podobně jako u matrace Le Chomat Modern Connection, je vytvořený pro dosažení nejvyššího pohodlí a naplnění individuálních očekávání.

Více o matraci Variant

 

 

DALŠÍ POSTLE Z KOLEKCE MODERN

Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství


intro logo