Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

Matrace Modern VARIANT

Matrace CONNECTION a VARIANT jsou součástí kolekce Le Chomat Modern. Vzájemně se liší druhem, provedením zpracování, použitím materiálů a výslednou tvrdostí . Jsou vytvořené v různých rozměrech tak, aby mohli být zapuštěné do rámu postele nebo volně položené na vrchní plochu rámu postele.
Jsou přizpůsobené k tomu, aby byly položené na boxspringový základ postele nebo rošt. V případě, že matrace není zapuštěna do rámu, je vrchní plocha roštu postele vybavena protiskluzovou látkou, čímž je zabráněno jakémukoliv pohybu matrace do stran.

Jednotlivé matrace je možné kombinovat s postelemi kolekce Le Chomat Modern nebo Le Chomat, případně je zakoupit samostatně i v atypických rozměrech.

Matrace Le Chomat Variant - řez matrací

Top (neboli svrchní matrace) Le Chomat Modern VARIANT, podobně jako u matrace Le Chomat Modern Connection, je vytvořený pro dosažení nejvyššího pohodlí a naplnění individuálních očekávání.
Je tvořený 5 cm vysokou vrstvou pěny s ricínovým olejem a Aloe vera, oboustranně obalené do vrstev organické bavlny. Používáním pěny s odlišnou hustotou a tudíž i odlišnou tvrdostí upravujeme celkové pohodlí dle individuálního přání na středně měkké nebo tužší.
Na rozdíl od matrace Connection, top v tomto provedení není součástí matrace.

Matrace Le Chomat Modern VARIANT je, stejně jako matrace Connection, výjimečně pohodlná, vzdušná, pružná a tvarově stálá i při dlouhodobém užívání. Rozdíl s matrací Connection je však
ve výsledné tvrdosti. Zatímco matrace Connection je nejměkčí,
u matrace VARIANT kombinací ricínové pěny s odlišnou hustotou upravujeme celkovou tuhost matrace na středně měkkou nebo tužší.

Jádro matrace VARIANT je tvořeno sedmizónovým fyziosystémem sestávajícím z 1000 jednotlivě obalovaných pružin. Je po obou stranách rovnoměrně obalené ručně vyskládanými vrstvami kašmíru, pěny
s ricínovým olejem a Aloe vera a organické bavlny.
Ideální plošné rozložení hmotnosti lidského těla je docíleno důmyslnou kombinací vrstvení a vhodně zvolenými materiály s ohledem na jejich specifické vlastnosti.

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION

Matrace Le Chomat Modern – CONNECTION je výjimečně pohodlná, vzdušná, pružná a tvarově stálá i při dlouhodobém užívání a zcela naplňuje nejvyšší očekávání spojené s představou o čistém luxusu a potěšení z kvalitního a hlubokého spánku.

Více o matraci Modern – CONNECTION

Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství


intro logo