Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

La Femme

Postel La Femme se stane klenotem Vaší ložnice. La Femme charakterizuje opulentní, směrem vzhůru vkusně zakřivené dvojčelo postele s nenapodobitelně tvarovanými bočnicemi, které ho obklopují.

Postel La Femme se stane klenotem vaší ložnice. La Femme charakterizuje opulentní, směrem vzhůru vkusně zakřivené dvojčelo postele s nenapodobitelně tvarovanými bočnicemi, které ho obklopují. Inspirací pro vytvoření čela postele je provokativní a zároveň elegantní silueta ženského těla. Celkový dojem z této nádherné postele násobí kvalitní vypracování se zaměřením na každý detail.

ROZMĚRY ČELA POSTELE

Šířka postele: 90 cm 105 cm 120 cm 140 cm 160 cm 180 cm 200 cm
Šířka čela: 106 cm 121 cm 136 cm 156 cm 176 cm 196 cm 216 cm
Výška čela: 180 cm

VYBERTE SI KOLEKCI

 

Silver, Gold a Platinum představují tři ucelené modely kontinentálních postelí kolekce Le Chomat, které se od sebe liší druhem, množstvím a vzájemným poměrem použitých přírodních materiálů.

MODEL SILVER

Model Silver z kolekce Le Chomat vyniká nejnižším profilem, je středně měkký a pružnější. I přesto, že je postel SILVER vstupním základním modelem kolekce Le Chomat, je příjemně pohodlná, pružná a tvarově stálá.

Více o modelu Silver

 

MODEL GOLD

Model Gold je středním modelem postelí Le Chomat. Má ve srovnání s modelem Silver vyšší profil, ještě měkčí a pružnější vrchní matraci a bohatší zastoupení jednotlivých přírodních materiálů ve všech částech postele.

Více o modelu Gold

 

MODEL PLATINUM

Model Platinum je masivní kontinentální postel s nejvyšším profilem, mimořádnou pružností, dokonalým pohodlím pro lidské tělo a námi vyvinutou, jedinečnou kombinací pružinového fyziosystému a exkluzivních přírodních materiálů.

Více o modelu Platinum

 

 POSTELE LE CHOMAT

 

Postele Le Chomat se vyznačují nádhernými celočalouněnými čely, které nejenže zvýrazňují jedinečnost a krásu každé postele, nýbrž zároveň neformálně umocňují vzhledem postele i samotný prostor, do něhož je umístěna.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

Více o příslušenství


intro logo