Le Chomat - Luxusní postele a příslušenství

Création

Dominantou postele Création je moderní minimalistické čelo obdélníkového tvaru se čtyřmi řadami ručně prošívaných polstrovaných panelů.

Ryze geometrické pojetí designu tohoto čela je ještě podtrženo pravidelným opakováním menších obdélníků v jednotlivých řadách. Vysoká kvalita použitých luxusních materiálů a jejich dokonalé zpracování zintenzivňuje celkový dojem z této nádherné postele.

 

ROZMĚRY ČELA POSTELE

Šířka postele: 90 cm 105 cm 120 cm 140 cm 160 cm 180 cm 200 cm
Šířka čela:  220 cm 235 cm 250 cm 270 cm 290 cm 310 cm 330 cm
Výška čela: 160 cm

VYBERTE SI KOLEKCI

 

Silver, Gold a Platinum představují tři ucelené modely kontinentálních postelí kolekce Le Chomat, které se od sebe liší druhem, množstvím a vzájemným poměrem použitých přírodních materiálů.

MODEL SILVER

Model Silver z kolekce Le Chomat vyniká nejnižším profilem, je středně měkký a pružnější. I přesto, že je postel SILVER vstupním základním modelem kolekce Le Chomat, je příjemně pohodlná, pružná a tvarově stálá.

Více o modelu Silver

 

MODEL GOLD

Model Gold je středním modelem postelí Le Chomat. Má ve srovnání s modelem Silver vyšší profil, ještě měkčí a pružnější vrchní matraci a bohatší zastoupení jednotlivých přírodních materiálů ve všech částech postele.

Více o modelu Gold

 

MODEL PLATINUM

Model Platinum je masivní kontinentální postel s nejvyšším profilem, mimořádnou pružností, dokonalým pohodlím pro lidské tělo a námi vyvinutou, jedinečnou kombinací pružinového fyziosystému a exkluzivních přírodních materiálů.

Více o modelu Platinum

 

 POSTELE LE CHOMAT

 

Postele Le Chomat se vyznačují nádhernými celočalouněnými čely, které nejenže zvýrazňují jedinečnost a krásu každé postele, nýbrž zároveň neformálně umocňují vzhledem postele i samotný prostor, do něhož je umístěna.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

Dopřejte si postel svých snů. Hrajte si s tvary, barvami, velikostí, látkami a koncovými detaily Přizpůsobte si Vaši postel díky příslušenství k postelím a kolekcí nožiček.

 

Více o příslušenství

Předchozí

intro logo